Працюємо під час війни
Slide thumbnail

роки

23

Ми працюємо для ВАС вже

Наші послуги

Відгуки клієнтів

Будівництво парканів в Києві!

Спасибо что заглянули

Уже багато років паркани і ворота в Києві позначали приватну територію, а також захищали від проникнення тварин і непрошених гостей на свої володіння. Паркани – це не тільки огорожа будь-якої ділянки, яка призначена захищати одну територію від іншої, але також паркан – це і декор вашої ділянки. Будівництво парканів і установка – це одне з найбільш пріоритетних завдань, яке постає перед господарем заміської або дачної ділянки. Паркан варто вибирати ретельно.

При будівництві дачних зборів не варто забувати, що крім охоронювальної функції огорожі, паркан буде гарним варіантом в випадках, якщо:

 • Ви полюбляєте усамітнення і спокій, вам потрібен шанс втекти за парканом від сторонніх шумів і поглядів.
 • Вам потрібно продемонструвати свою забезпеченість, достаток.

Але не варто забувати про дуже значний момент для городників, дачників і садівників – це пропускати сонячне світло, а також не затінювати флору.

Дуже часто нам ставлять запитання: «А з якого матеріалу замовити нам паркан або ворота?». На що ми люб’язно відповідаємо, що будь-яка огорожа, яку ми встановлюємо, є якісною конструкцією. Будь-які огорожі в першу чергу виконують функцію, яка є основною – це охорона території. Отже, тільки Ви повинні приймати рішення, саме з якого матеріалу буде Ваша огорожа. Але, не дивлячись на Ваше незвичайне і персональне рішення, Zabory зможе виготовити і встановити паркан за найдоступнішою ціною, а будівництво відбудеться в найкоротші терміни.

Варіанти виготовлення парканів:

 • дерев’яні паркани
 • паркани з рабиці
 • ковані огорожі
 • паркани зварні з профілю
 • паркани з каменю
 • паркани з плит
 • паркани з полікарбонату

 

Вартість огорожі підсумовується з багатьох чинників: розміри огородженої ділянки, ціна матеріалів, складність грунту, декоративні елементи (наприклад – це може бути ажурний металевий профіль) та інші. Будівництво парканів має бути здійснене за суворими вимогами і стандартами.

Вартість на огорожі різних типів сильно відрізняється, а також залежить від використовуваного матеріалу.

 • Паркан із сітки-рабиці – від 75 грн м2
 • Огорожа з профнастилу – від 250 грн м2
 • Ворота з профнастилу відкатні від 1000 грн м2
 • Гаражні ворота від 700 грн м2

Це не весь список цін, так як всі розцінки на виготовлення і установку заборів, з якими Ви можете ознайомитися, є в нашому прайс-листі.

Чому варто замовити паркан або паркани в Києві саме в нашій компанії ?

 • Ми реалізовуємо замовлення з виготовлення та встановлення парканів, хвірток, воріт, а також інших огорож за найпривабливішою ціною.
 • Ми раді запропонувати нашим клієнтам безмежний асортимент матеріалів і комплектуючих.
 • Ми завжди намагаємося дотримуватися найменших термінів реалізації всіх робіт, і робимо Ваш паркан найкращим.
 • Виготовлення заборів за проектами будь-якого рівня складності, можливий також паркан під ключ в Києві.
 • Встановлення огорожі може бути як в Києві, так і за його межами.

 

Абсолютно вся продукція завозиться і монтується нашими професійними бригадами майстрів будівництва, які володіють всім необхідним обладнанням для виконання робіт на вищому рівні, а також мають колосальний досвід в галузі будівництва. Найголовніше, що наші майстри до своєї роботи ставляться дбайливо і відповідально. Нашим Замовникам, ми готові запропонувати велике охоплення послуг в такій сфері, як будівництво парканів. Замовте будівництво паркану прямо зараз.

Як оформити замовлення на будівництво парканів, виготовлення парканів, а також установку парканів?

Якщо Ви вирішили замовити виготовлення та встановлення паркану, але не можете вирішити, який вибрати матеріал або якщо у Вас є інші питання, тоді професійні фахівці нашої компанії до Ваших послуг. Зателефонувавши нам за телефонами: 097-608-22-54 або 050-817-86-33, Вам зможуть допомогти розрахувати вартість Вашої майбутньої огорожі, допоможуть в підборі матеріалу і замовленні паркану. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Здійснюємо установку як в містах мільйонниках: Донецьк, Одеса, Київ, так паркани можуть бути доставлені і в менш великі населені пункти.

Будівництво парканів в Києві

На сьогоднішній день найпоширенішою огорожею є паркани, замовити які в Києві можна за доступною ціною, що пропонує наша компанія. Необхідно знати, що саме за зовнішнім виглядом приватної території можна судити про статус його господаря, його характер і ставлення до оточуючих.

Якщо вам не все одно, який вигляд має зовні ваша ділянка, тоді паркан для будинку стане відмінним рішенням, виготовленням якого займаються професіонали нашої компанії. У наш час паркан виконує захисні функції, а також є декоративним елементом ландшафтного дизайну, який додається до території.

До такого питання як вибір компанії, яка займається будівництвом і установкою парканів необхідно поставитися серйозно і відповідально. Настільки серйозно, наскільки ви вважаєте важливими такі якості конструкції, як довговічність, міцність, практичність і ергономічність. Звернувшись в нашу компанію, можете бути впевненими в тому, що виготовлення та встановлення паркану пройде на вищому рівні, якісно і оперативно. Так як довіряєте ви такий процес нашим фахівцям, які є справжніми професіоналами, що мають великий досвід роботи, і які допоможуть визначитися з вибором матеріалів для забору.

За 18 років своєї старанної роботи, наша компанія здобула величезний досвід по виготовленню і будівництву парканів під ключ. Ми вам пропонуємо тільки високоякісну продукцію, яка відрізняється своїм оригінальним дизайном і міцністю.

До встановлення паркану необхідно ставитися дуже серйозно. Якщо ви самостійно будете встановлювати свою огорожу, це може різко знизити його експлуатаційні якості, а саме його довговічність і міцність. Довіривши встановлення паркану нашій компанії, ви заощадите свої кошти, а також отримаєте гарантію якості виконуваних робіт.

Звертаючись до нас, можете бути впевненими в тому, що ви завжди будете себе почувати комфортно і впевнено на своїй території.