Працюємо під час війни

Технологія будівництва модульних будівель з кожним роком набирає все більшої популярності. Наразі вони використовується не лише для будівництва битовок, МАФів та вагончиків для робітників, але й для зведення каркасних житлових будинків, центрів продажу нерухомості, офісних будівель. Така популярність модульних конструкцій викликана рядом переваг:

  1. Швидкість зведення. Наша компанія може виготовити каркас битовки площею 15 м2 за 7-10 днів. Повність обшиту та утеплену битовку з вікнами та дверима виготовимо за 2-3 тижні.
  2. Надійність конструкції. Компанія Профі-Забор виготовляє конструкції із металу високої якості, які стійкі до зовнішніх факторів і різних кліматичних умов, можуть експлуатуватися в широкому температурному діапазоні. Тому ми надаємо гарантію на вироблені конструкції 15 років.
  3. Мобільність. Каркасні конструкції можна швидко і легко транспортувати, що ніяким чином не впливає на цілісність та якість будівлі.
  4. Зручність. Ми виготовимо будівлю за вашим проєктом та врахуємо всі ваші побажання. Якщо ж ви ще не визначилися, то наші спеціалісти зможуть вас проконсультувати і запропонувати різні варіанти.
  5. Економічна вигідність. Будівництво каркасних будівель коштує в рази дешевше, ніж зведення капітальних будівель. Крім того, наша компанія пропонує зведення конструкцій не лише «під ключ». За вашим бажанням, ми можемо виготовити лише каркас або каркас із зовнішньою обшивкою. Ми можемо працювати як у власному цеху, так і на вашій території. Крім того, такі модульні конструкції не вимагають оформлення і реєстрації, так як не відносяться до об’єктів нерухомості.

Як працює наша компанія:

  1. Ми отримуємо дзвінок, де Замовником озвучує всі свої вимоги, побажання до замовлення, та надаємо якісну консультацію.
  2. Замовник звертається до нас в офіс, де ми домовляємось про розробку проєкту.
  3. Далі відбувається розробка проєкту, його коректування та затвердження Замовником.
  4. Підписання договору сторонами, в якому прописуються строки виготовлення, перелік матеріалів, з яких буде виготовлятися конструкція, ціна тощо.
  5. Виготовлення та здача модульної будівлі. Здача відбувається шляхом підписання Акта прийому-передачі.

Мінімальна вартість 1 кв. м будівлі – від 160 у.е./м2. Ціна може змінюватися в бік збільшення в залежності від будматеріалів обраних замовником та необхідності додаткових послуг.