Працюємо під час війни

Огорожа з штахетника володіє великою сферою використання. Він прекрасно підійде з метою убезпечення будинків в місті, приміського житела, престижних заміських будинків, офісних будівель та іншого. Особливо, штакетний паркан в Києві (Київська область), став незамінний для огорожі закритих зон. Адже, якщо подібні місцевості захищати великим безперервним парканом, це призводить до поганого переміщення повітря, а це негативно впливає на затишок під час проживання в подібних зонах.

Плюси установки штахетної огорожі

Залізний штакетник – це нинішня версія традиційного дерев’яного паркану, який має ряд переваг:

  • прийнятна вартість;
  • гідна якість сировини;
  • тривалий час експлуатації;
  • велика кольорова палітра;
  • штакетний паркан в Києві має доглянутий зовнішній вигляд;
  • можливість деяких альтернатив конструкції;
  • габарити обираються покупцем;
  • легкість обслуговування;
  • не заважає нормальній циркуляції повітря.

Де замовити штакетний паркан в Києві?

Наша компанія вже не один рік займається будівництвом та монтажем різноманітних огорож. У нашому асортименті можна вибрати як дешеві паркани, так і елітні огорожі, ціни на які будуть варіюватися в залежності від матеріалів, складності роботи і розмірів замовлення.

Вартість паркану з штакетин (матеріал, доставка, монтаж під ключ):

при висоті 1 м = від 500 грн за 1 п / м

при висоті 1,25 м = від 600 грн за 1 п / м

при висоті 1,5 м = від 750 грн за 1 п / м

при висоті 1,7 м = від 800 грн за 1 п / м

Придбати сьогодні таку огорожу за доступними цінами можна легко завдяки нашій компанії «Zabory». На сайті в каталозі штахетні паркани з металу представлені в різній колірній палітрі, тому у кожного є можливість підібрати штакетний паркан ціна на який Вас приємно здивує та й ще відповідного кольору.

Товщина матеріалу для виготовлення огорожі від 0,5 до 0,7 мм. Монтажу піддається легко. Термін служби від сорока до 50-ти років.

Часто при виборі або купівлі товару можуть виникати різні питання. Тоді на допомогу прийдуть наші консультанти. Вони дадуть чіткі логічні відповіді і проведуть консультацію.

Ми пропонуємо тільки якісний товар, тому нам довіряє багато постійних клієнтів. Для здійснення покупки товару варто витратити всього кілька хвилин, при цьому навіть не варто виходити з будинку.

Звертайтеся, ми завжди раді новим клієнтам !