Працюємо під час війни
Ворота из профнастила распашные в Киеве

Розпашні ворота з профнастилу вважаються бюджетним варіантом, так як їх виготовлення і монтаж не займає багато часу, не потребує високих витрат. Простий механізм відкривання захищає від поломок і заклинювання. Ворота розпашні можна монтувати в великих і середніх отворах.

Переваги розпашних воріт

Співпраця з фірмою “Профі Паркани” в Києві має масу переваг:

  • широкий вибір конструкцій;
  • різноманітність кольорів;
  • великий вибір матеріалів;
  • роботу воріт можна автоматизувати;
  • можливість виконання оригінальних замовлень за індивідуальними ескізами;
  • стислі терміни виготовлення і монтажу конструкцій.

За багато років конструкція розпашних воріт з хвірткою не змінилася: це дві стулки, підвішені на опорних стовпах з петлями. Для монтажу конструкції необхідна великий під’їзний простір, щоб можна було відкрити стулки.

Конструкція не вимоглива в догляді, так як матеріали покриваються спеціальним антикорозійним складом, не вигоряють на сонці, не втрачають свій зовнішній вигляд від перепаду температур.

Розпашні ворота з профнастилу в Києві

Недорого купить распашные ворота цены неизменны с прошлого года

Шукаєте, де замовити розпашні ворота з профнастилу в Києві? Телефонуйте нам, менеджер проконсультує вас, відповість на всі питання і допоможе підібрати найкращий варіант розпашних воріт для вашої ділянки.

Враховуємо всі побажання, виїжджаємо на об’єкт для зняття мірок, монтуємо конструкцію і даємо гарантію на виконану роботу. Висока якість і демократичні ціни гарантуємо.