Працюємо під час війни
Заборы из профнастила с кирпичными столбамиПаркан з профнастилу з цегляними стовпами – оптимальне практичне рішення для ділянки з приватним будинком в Київській області. Цей комбінований вид огорожі відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, відмінними експлуатаційними характеристиками, що значно здешевлює вартість конструкції.

Переваги

За допомогою профнастилу можна створити суцільну надійну огорожу, яка захистить територію від сторонніх очей. Цегляні стовпи зміцнюють конструкцію, виступаючи при цьому декоративними елементами. Переваги паркану з цегляними стовпами:

 • надійність, довговічність;
 • огорожу можна звести на складній багаторівневій ділянці;
 • легко доглядати;
 • стійкий до температурних перепадів.

Особливості виготовлення та монтажу

Забор с кирпичными столбами в Киеве

При будівництві подібних огорож дотримуються наступних стандартів:

 1. якщо на ділянці є перепади висоти, використовується ступеневе проектування;
 2. в процесі монтажу фундаменту і опорних стовпів важливо витримувати вертикальний і горизонтальний рівень;
 3. відстань між стовпами залежить від висоти конструкції: чим вона вища, тим менше відстань між опорами;
 4. кутові стовпи і опори під ворота рекомендується зводити з міцнішої цегли;
 5. при зведенні металевих парканів використовують комбінований вид фундаменту, який встановлюють нижче точки промерзання грунту. Технологія забезпечує нерухомість конструкції, її надійність і довговічність;
 6. важливо правильно вибрати профнастил виходячи з технічних параметрів;
 7. важливо використовувати профнастил товщиною більше 0,6 мм, для вітряної місцевості рекомендується застосовувати матеріал товстіший;
 8. установка профнастилу проводиться за допомогою оцинкованих саморізів або сталевих заклепок;
 9. ділянки зварювання покривають антикорозійними складами.

 

Монтаж паркану починають з розмітки, після чого закладають фундамент. Далі зводять цегляні стовпи, на які кріпиться профнастил.

Види воріт

Для огорож з профнастилу можна вибрати один з видів воріт:

 1. Розпашні (з одною/двома стулками) – найпопулярніший варіант воріт для огорож з профлиста. Ворота підвішують на опорних стовпах за допомогою петель;
 2. автоматичні відкатні ворота;
 3. хвіртка.

Потрібен якісний і економічний паркан з профнастилу в Києві? Пропонуємо вам широкий асортимент профнастилу з різною фактурою і кольором. Ми комплектуємо, доставляємо і монтуємо огородження.

Ціна конструкції залежить від довжини, висоти забору, виду профнастилу та конструкції воріт. Розрахувати попередню вартість ви можете за допомогою онлайн-калькулятора.

Для детальної консультації і прорахунку вартості установки воріт з профнастилу телефонуйте нам: менеджер відповість на всі питання, допоможе підібрати матеріали для огорожі.