Працюємо під час війни

Паркан з сітки з полімерним покриттям можна зустріти всюди. Фактично, будь-який власник бажає убезпечити власне житло так, щоб це було дешево, вишукано, і не вимагало особливого догляду. І безпосередньо таку можливість ви знайдете, якщо ваш вибір зупиниться на огородженні з металевої зварної сітки.

Сітка для парканів з полімерним напиленням володіє чудовими даними. Міцність системи, гарантована точковим зварюванням і зламами дроту, не дозволить осередкам опуститися з часом, а міцну надійність огорожі гарантують металеві прути.

За стійкість до негативного впливу зовнішнього середовища відповідає особлива обробка металевих прутів. У цьому виді огорожі сітка має три захисні покриви, що запобігають появу іржіі деструкцію самого дроту.

Наша фірма, завдяки новим технологіям і прогресивному механізованому обладнанню, що застосовується у виготовленні і установці, створює продукт, що володіє зовнішністю європейського класу, і відповідає згідно з властивостями іноземним аналогам. Скористайтеся нашими послугами і в найкоротший проміжок часу ми зробимо монтаж огорожі з сітки з полімерним покриттям, що відслужить вам тривалий час.