Якщо Ви вирішили загородити територію, то паркан з зварної сітки – це те, що Вам потрібно.

Переваги паркану із зварної сітки з полімерним покриттям:

  • Низька ціна: паркан з зварної сітки є недорою огорожею в порівнянні з парканами з інших будматеріалів (профнастил, дерево, цегла і т.д.).
  • Багаторічний термін служби паркану: паркан із сітки захистить Ваш ділянку, будівельну ділянку або дачу. Паркан із сітки дуже стійкий до корозії, а також зберігає всі механічні властивості до 50 років.
  • Комплектація: щоб виготовити паркан буде потрібно: секційна або рулонна сітка рабиця, дріт і металеві стовпи з гачками.
  • Наші фахівці всього за кілька годин зможуть встановити паркан із сітки.
  • Найголовніше, що паркани які робляться з сітки не вимагають сезонного ремонту і регулярного фарбування.

Що використовується під час встановлення паркану з сітки:

  1. Стовп металевий (від 40 х 40 до 60 х 60), поглиблення 800 мм, крок 2500 – 3000 мм;
  2. Арматурний прут 6.5 мм, наварка 2 ряди;
  3. Ворота і хвіртка: рама з 40 – 50 куточка. Стовп 80 х 80 або 100 х 100 мм;
  4. Сітка оцинкована, висота 1.5 – 2.0 метра, осередок 50 х 50 мм, 35 ​​х 35 мм, дріт 1.8 – 3.0 мм.

Установка парканів проводиться швидко і професійно. Ви навіть не встигнете оком моргнути.

Ми пропонуємо Вашій увазі паркани з зварної сітки ПВХ з полімерним покриттям. Ця сітка, вироблена з дроту з полімерним покриттям, має естетичний зовнішній вигляд, не вимагає фарбування, стійка до атмосферних впливів, не тріскається при багаторазовій деформації. Огорожа з сітки успішно пройшов температурні випробування (від -60 ° C до + 60 ° C) і випробування у вологому середовищі (вологість 95-98%), що підтверджено акредитованим Держстандартом випробувальним центром.

Паркани з Сітки «Рабиці» зі звичайного дроту без покриття схильні до корозії, вимагають щорічного фарбування, мають нетривалий термін служби. Паркани з сітки з оцинкованого дроту мають більш тривалий термін експлуатації, але можуть піддаватися корозії з часом.

Сітка з полімерним покриттям (зварна сітка) позбавлена цих недоліків, служить набагато довше і міцно завоювала довіру покупців в Європі, США та інших розвинених країнах і користується зростаючим попитом в Україні.