Працюємо під час війни

Паркан ранчо – це класична американська огорожа, яка стала дуже популярною у нас. Ширину планок і відстань між ними можна комбінувати. Дерев’яна або металева огорожа красиво виглядає на ділянках будь-якого типу в Києві та Київській області.

Плюси і мінуси

Паркани типу ранчо мають масу переваг:

  • простота монтажу

ламелі фіксуються на стовпи-опори, каркас тут не використовується, паркан без проблем можуть встановити 2 людини,

  • провітрюваність території

між ламелями є просвіти, крізь які вільно проникає повітря і сонячні промені. Це важливо для рослин, які знаходяться на ділянці,

  • естетична привабливість

паркан ранчо відмінно вписується в будь-який двір, тим більше, є можливість вибору матеріалів, способу покриття і варіантів кріплення ламелей,

  • надійність

вітер продуває конструкцію крізь щілини, що не деформуює матеріал. Така конструкція служить довго.

Але є і деякі недоліки:

  • якщо хочете приховати огляд з вулиці, цей варіант огорожі вам не підходить,
  • не захищає територію від дрібних тварин.

Ми виготовляємо і монтуємо два види парканів ранчо: дерев’яні та металеві. Фото-приклади наших робіт можете подивитися в каталозі на сайті.

Подібні огорожі ідеально підходять для великих територій. Якщо виготовити невисокий паркан і декорувати його додатковими елементами, вийде оригінальна огорожа для клумб.

Різновиди

Є кілька видів огорож в стилі ранчо:

  1. Класичний: дошки зафіксовані горизонтально на прямих стовпях, які вбиті в землю.
  2. Без зазорів: дошки розташовані впритул один до одного, зазорів немає.
  3. Паркан-драбинка: дошки кріпляться внахлест.

Паркан ранчо дуже популярний серед дачників і власників фермерських господарств, так як дозволяє виділити межі ділянки без серйозних витрат коштів і часу.

Ціна

Скільки коштує паркан в стилі ранчо? Вартість буде залежати від виду і кількості матеріалів, комплектуючих, виду покриття. Актуальні ціни уточнюйте у нашого менеджера, він відразу зорієнтує вас в асортименті і допоможе підібрати матеріали для вашої ділянки.

Якщо хочете зорієнтуватися в цінах, заповнюйте форму «Розрахувати вартість».

Де замовити паркан ранчо в Києві?

Шукаєте, де купити паркан ранчо в Києві під ключ? З радістю допоможемо визначитися з вибором, привеземо і встановимо конструкцію на вашу ділянку. Виготовляємо дерев’яні та металеві огорожі.

Перед початком робіт укладаємо договір підряду, в якому вказуємо фіксовану суму за весь комплекс робіт. Даємо гарантію на свою роботу на рік. Телефонуйте, і ми відправимо до вас команду для замірів безкоштовно.